Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W 71 м²
Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W 71 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2160/2140 Вт
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRK71ZR-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W 71 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W/SRC71ZR-W 13062022146 | 90 648 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK71ZR-W/SRC71ZR-W | 103 974 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W/SRC71ZR-W | 111 650 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W/SRC71ZR-W инвертор | 80 440 грн. |
Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W/SRC71ZR-W | 103 975 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRK63ZR-W 63 м² | від 69 711 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK71ZR-W 71 м² | від 80 440 грн. | 8 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRK80ZR-W 80 м² | від 85 794 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →