Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 50 м²
Фото 7 |
Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 50 м²
Тип:спліт, підлоговий
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1320/1580 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 50 м²
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 | 108 444 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 | 108 494 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 | 108 544 грн. |
Кондиционер Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 напольный инвертор | 108 794 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2
Ціни на Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W/SRC25ZS-W2 25 м² | від 63 038 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W/SRC35ZS-W2 35 м² | від 72 134 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRF50ZSX-W/SRC50ZSX-W2 50 м² | від 108 444 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →