Кондиціонер Mitsubishi Heavy SCM100ZS-W 100 м²
Mitsubishi Heavy SCM100ZS-W 100 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:100 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2700/2380 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SCM100ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SCM100ZS-W 100 м²
Усі ціни 7 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy Industries SCM100ZS-W | 163 000 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SCM100ZS-W | 120 896 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SCM100ZS-W | 120 196 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SCM100ZS-W | 120 396 грн. |
Зовнішній блок мульти-спліт системи Mitsubishi Heavy SCM100ZS-W | 105 056 грн. |
Наружный блок Mitsubishi Heavy SCM100ZS-W инвертор | 116 785 грн. |
Зовнішній блок мульти-спліт системи Mitsubishi Heavy Industries SCM100ZS-W | 163 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →