Кондиціонер Mitsubishi Heavy Diamond SRK60ZSX-W 60 м²
Фото 10 |
Mitsubishi Heavy Diamond SRK60ZSX-W 60 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:60 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1710/1650 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Diamond SRK60ZSX-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy Diamond SRK60ZSX-W 60 м²
Усі ціни 10 →Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY Diamond Inverter SRK6 | 30 380 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY Diamond Inverter SRK6 | 30 480 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY Diamond Inverter SRK6 | 30 580 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Mitsubishi Heavy SRK60ZSX-W Deluxe | 37 391 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy SRK60ZSX-WB для мультисплит-систем | 30 909 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Mitsubishi Heavy Diamond SRK60ZSX-W
Ціни на Mitsubishi Heavy Diamond SRK60ZSX-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Diamond SRK20ZSX-W 20 м² | від 19 765 грн. | 16 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Diamond SRK25ZSX-W 25 м² | від 21 516 грн. | 15 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Diamond SRK35ZSX-W 35 м² | від 24 501 грн. | 16 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Diamond SRK50ZSX-W 50 м² | від 25 615 грн. | 14 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Diamond SRK60ZSX-W 60 м² | від 28 123 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →