Кондиціонер Mitsubishi Heavy FDTC25VF 25 м²
Mitsubishi Heavy FDTC25VF 25 м²
Тип:спліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:25 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики FDTC25VF
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy FDTC25VF 25 м²
Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy FDTC 25 VF | 30 200 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy FDTC 25VF кассетный | 22 417 грн. |
Внутрішній блок Mitsubishi Heavy FDTC 25 VF (касетний) | 30 200 грн. |
Внутрішній блок Mitsubishi Heavy FDTC25VF (касетний) | 21 817 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy FDTC25VF
Ціни на Mitsubishi Heavy FDTC25VF |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy FDTC25VF 25 м² | від 21 817 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy FDTC35VF 36 м² | від 23 931 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy FDTC50VF 50 м² | від 27 573 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →