Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м²
Фото 6 |
Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м²
25 м²35 м²
Тип:спліт, підлоговий
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRF25ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м²
Усі ціни 6 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W | 40 480 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRF25ZS-W | 30 524 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRF25ZS-W | 30 624 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRF25ZS-W | 30 724 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy SRF 25ZS-W напольный | 29 382 грн. |
Підлоговий блок Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W | 40 480 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRF25ZS-W 25 м² | від 29 382 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRF35ZS-W 35 м² | від 31 872 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →