Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W 50 м²
Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W 50 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:1350/1360 Вт, клас охолодження A+, обігріву A
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRR50ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W 50 м²
Усі ціни 7 →Mitsubishi Heavy Mitsubishi Heavy Industries SRR50ZS-W | 42 720 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR50ZS-W | 32 144 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR50ZS-W | 32 244 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI HEAVY SRR50ZS-W | 32 344 грн. |
Внутренний блок Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W канальный | 31 394 грн. |
Внутрішній блок мульти-спліт системи Mitsubishi Heavy Industries SRR50ZS-W | 42 720 грн. |
Внутрішній блок Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W | 39 747 грн. |
Модификації Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRR25ZS-W 25 м² | від 23 293 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRR50ZS-W 50 м² | від 31 394 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy SRR60ZS-W 60 м² | від 34 719 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →