Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRC25ZSX-W 25 м²
Mitsubishi Heavy SRC25ZSX-W 25 м²
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:440/590 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики SRC25ZSX-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Heavy SRC25ZSX-W
Ціни на Mitsubishi Heavy SRC25ZSX-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy SRC20ZSX-W 20 м² | від 31 697 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitsubishi Heavy SRC25ZSX-W 25 м² | від 34 445 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRC35ZSX-W 35 м² | від 39 182 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRC50ZSX-W 50 м² | від 47 819 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitsubishi Heavy SRC60ZSX-W 61 м² | від 49 931 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →