Кондиціонер Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W 35 м²
Відео 1Фото 2 |
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:890/940 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Heavy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Heavy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W 35 м²
Усі ціни 30 →Кондиціонер спліт-система Mitsubishi Heavy SRK35ZS-WT/SRC35ZS-W 1606202217 | 46 051 грн. |
MITSUBISHI HEAVY SRK35ZS-WT/SRC35ZS-W | 54 292 грн. |
Кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK35ZS-WT/SRC35ZS-W | 40 500 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK35ZS-WB/SRC35ZS-W | 44 476 грн. |
Кондиціонер MITSUBISHI HEAVY PREMIUM INVERTER SRK35ZS-WB/SRC35ZS-W | 43 776 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W
Ціни на Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Heavy Premium SRK20ZS/SRC20ZS-W 20 м² | від 33 105 грн. | 30 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK25ZS/SRC25ZS-W 25 м² | від 33 500 грн. | 30 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK35ZS/SRC35ZS-W 35 м² | від 40 500 грн. | 30 пропозицій | ||
Mitsubishi Heavy Premium SRK50ZS/SRC50ZS-W 50 м² | від 58 107 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →