Змішувач MIXXUS Sox 001 SS2842
MIXXUS Sox 001 SS2842 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Sox 001 SS2842
Усі ціни 10 →Кран для кухні одновентильний MIXXUS SOX сатин нержавіюча сталь SS2842 | 725 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS SOX-001 (SS2842) | 725 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS SOX-001 (SS2842) | 725 грн. |
Змішувач Для Умивальника Mixxus Sox-001 (Ss2842) | 725 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS SOX-001 (SS2842) (SR202847) | 725 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →