Змішувач MIXXUS Premium Tiger 014 MI0573
Фото 4 |
MIXXUS Premium Tiger 014 MI0573 |
|
Комплектується різнокольоровими силіконовими накладками на важіль (джойстик).
Комплектується різнокольоровими силіконовими накладками на ручку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Tiger 014 MI0573
Усі ціни 26 →Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS PREMIUM TIGER 014 чорний латунь MI0 | 1 544 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM TIGER 014 черный (MI0567) | 1 544 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Premium Tiger 014 White (MI0573) | 1 390 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM TIGER 014 чорний (MI0567) | 1 544 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний MIXXUS PREMIUM TIGER 014 білий латунь MI05 | 1 390 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →