Змішувач MIXXUS Premium Eva 003 MI5812
Фото 3 |
MIXXUS Premium Eva 003 MI5812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Eva 003 MI5812
Усі ціни 7 →Змішувач для душу одноважільний MIXXUS PREMIUM EVA 003 білий латунь з душо | 1 976 грн. |
Змішувач для душу MIXXUS PREMIUM EVA 003 Білий (MI5812) | 1 976 грн. |
Змішувач для душа MIXXUS PREMIUM EVA 003 Білий (MI5812) | 1 976 грн. |
Змішувач для душу Mixxus Premium Eva 003 Білий (MI5812) | 1 976 грн. |
Змішувач для душа MIXXUS PREMIUM EVA 003 Білий | 1 976 грн. |
Змішувач для душової одновентильний MIXXUS PREMIUM EVA 003 білий латунь з | 1 976 грн. |
Змішувач для душу Mixxus Premium EVA 003 Білий (MI5812) | 1 976 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →