Змішувач MIXXUS Premium Medea 006 MI0578
MIXXUS Premium Medea 006 MI0578 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Medea 006 MI0578
Усі ціни 13 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом MIXXUS PREMIUM MEDEA 0 | 2 300 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM MEDEA 006 MI0578 | 2 300 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS PREMIUM MEDEA 006 (MI0578) | 2 300 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Premium Medea 006 (MI0578) | 2 300 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM MEDEA 006 (MI0578) | 2 300 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →