Змішувач MIXXUS Premium Edem 021 MI5923
Фото 3 |
MIXXUS Premium Edem 021 MI5923 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Edem 021 MI5923
Усі ціни 10 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води MIXXUS Premium Edem 021 | 2 898 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM EDEM 021 (MI5923) | 2 709 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM EDEM 021 (BLACK) (MI5925) | 2 898 грн. |
Кухонний змішувач на дві води MIXXUS PREMIUM EDEM 021 (WHITE) (MI5924) | 2 898 грн. |
Кухонний змішувач на дві води Mixxus Premium Edem 021 (MI5923) | 2 709 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →