Змішувач MIXXUS Premium Medea 014 MI0579
MIXXUS Premium Medea 014 MI0579 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Medea 014 MI0579
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні одноважільний MIXXUS Premium Medea 014 хром латунь MI05 | 1 380 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS PREMIUM MEDEA 014 (MI0579) | 1 380 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Mixxus Premium Medea 014 (MI0579) | 1 380 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS PREMIUM MEDEA 014 (MI0579) | 1 380 грн. |
Кухонний змішувач MIXXUS Premium Medea 014 (MI0579) | 1 380 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →