Змішувач MIXXUS Premium Donna 001 MI0582
Фото 3 |
MIXXUS Premium Donna 001 MI0582 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Donna 001 MI0582
Усі ціни 11 →Кран для умивальника однозахватний MIXXUS PREMIUM DONNA 001 хром латунь MI | 1 216 грн. |
Mixxus Смеситель для раковины MIXXUS PREMIUM DONNA 001 (MI0582) | 1 216 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM DONNA 001 (MI0582) | 1 216 грн. |
Змішувач MIXXUS PREMIUM DONNA 001 ГАЙКА (113101) | 1 428 грн. |
Змішувач для умивальника MIXXUS PREMIUM DONNA 001 (ST3765) | 1 216 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →