Змішувач MIXXUS Premium Tiger 006 MI0572
Фото 4 |
MIXXUS Premium Tiger 006 MI0572 |
|
Комплектується різнокольоровими силіконовими накладками на важіль (джойстик).
Комплектується різнокольоровими силіконовими накладками на ручку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Tiger 006 MI0572
Усі ціни 25 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS PREMIUM TIGER 0 | 2 331 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS PREMIUM TIGER 006 черный (MI0566) | 2 331 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Premium Tiger 006 білий (MI0572) | 2 098 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM TIGER 006 (MI0566), чорний | 2 331 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом MIXXUS PREMIUM TIGER 0 | 2 098 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →