Змішувач MIXXUS Premium Tiger 009 MI0571
Фото 7 |
MIXXUS Premium Tiger 009 MI0571 |
|
Комплектується різнокольоровими силіконовими накладками на важіль (джойстик).
Комплектується різнокольоровими силіконовими накладками на ручку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Premium Tiger 009 MI0571
Усі ціни 25 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS PREMIUM TIGER | 2 127 грн. |
Mixxus Смеситель для ванны MIXXUS PREMIUM TIGER 009 белый (MI0571) | 2 127 грн. |
Змішувач для ванни Mixxus Premium Tiger 009 білий (MI0571) | 2 127 грн. |
Змішувач для ванни MIXXUS PREMIUM TIGER 009 білий (MI0571) | 2 127 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом MIXXUS PREMIUM TIGER | 2 363 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →