Оперативна пам'ять Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K
Відео 17Фото 8 |
Patriot Memory PVS416G400C6K 3000 МГц CL16 3200 МГц CL16 3600 МГц CL17 (17-19-19-39) 3600 МГц CL18 (18-22-22-42) 3733 МГц CL17 (17-21-21-41) 4000 МГц CL16 (16-16-16-36) |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
1 6 5 2 |
У мене плашка яка на 3000 завелася на 3400 (16-19-19-36) в одноканалі, а ось плашка з таким же радіатором але xmp на 3200 завелася на 3800 (18-20-20-40), і це при тому що різниця у вартості 100 рублів, нехай тепер підуть подалі люди які у своїх оглядачах мені кричали що XMP профіль не вирішує і можна просто розігнати до рівня дорожчої моделі. До речі, я з тих хто готовий покопатися, тому не знаю як у вас буде з частотами. Естетичний радіатор, частоти у мене вийшло взяти непогані Те, що я зекономив 100 рублів і не купив 2 плашки на 3200 |
Купив комплект 3200MHz. Відмінна пам'ять частоти тримає, довелося витратити пару хвилин щоб налаштувати в BIOS але там немає нічого складного, раджу відразу вручну виставити напругу 1.35 щоб стабільно працювало з Xmp. Працює на заявлених частотах Вкрали назву у персонажа з доти Александр: користуюся Patriot Memory PVS416G320C6K кілька місяців |
Пам'ять буває на чіпах b-die або на чіпах Hynix (добре якщо на cjr) мені трапилася остання і тут на ВАС чекає засідка якщо ви не знаєте що таке: напруги на SOHS, як працюють tcl, tras, trp, trfc і т.д. .. Профіль XMP завівся з тайменгами на 1 ранг вище (17-20-20-39). У результаті після двох тижневих танців з бубном умовив планки СТАБІЛЬНО працювати на частотах 3600 mhz,1,36 v і тайменгами 16-19-19-32 cr1, що вважаю непоганим результатом. (система: Ryzen 3600 + материнка B450 Tomhawk max + patriot Viper steel 3600-17кл) Стильний вигляд без вогників мудозвонських, відносно недорогий комплект для 3600 Лотерея, пощастить не пощастить я би сказав шанси потрапити на b-die процентів так 30% та далі hynix звичайно cjr. Oleg: користуюся Patriot Memory PVS416G360C7K кілька місяців |
Показано 3 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb
Ціни на Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G300C6K | від 1 541 грн. | 17 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G320C6K | від 1 705 грн. | 38 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C7K | від 1 571 грн. | 49 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G360C8K | від 1 672 грн. | 40 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G373C7K | від 2 011 грн. | 3 пропозиції | ||
Patriot Memory Viper Steel DDR4 2x8Gb PVS416G400C6K | від 4 802 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →