Каструля Pepper Bell PR-1112-18
Pepper Bell PR-1112-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Bell PR-1112-18
Усі ціни 7 →Pepper Bell 18 см 2.6 л (PR-1112-18) Bell18см2.6л(PR-1112-18) | 709 грн. |
Pepper PR-1112-18 | 710 грн. |
PEPPER PR-1112-18 | 969 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-18 18 см 2.6 л | 1 023 грн. |
Каструля PR-1112-18 BELL 18 см 2.6 л PEPPER | 769 грн. |
Каструля PR-1112-18 BELL 18 см 2.6 л PEPPER | 775 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-18 18 см 2.6 л | 1 063 грн. |
Модификації Pepper Bell PR-1112-18
Ціни на Pepper Bell PR-1112-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Bell PR-1112-16 | від 669 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-18 | від 709 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-20 | від 869 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-22 | від 919 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-24 | від 1 069 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →