Каструля RiNGEL Be Brave RG-2041-20
Фото 3 |
RiNGEL Be Brave RG-2041-20 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Be Brave RG-2041-20
Усі ціни 21 →RINGEL IQ BE BRAVE IQ-2041-20 | 1 075 грн. |
Каструля Ringel Iq Be Brave 20 см 3.2 л (IQ-2041-20) | 712 грн. |
Кастрюля Ringel Iq Be Brave 20 см 3.2 л (IQ-2041-20) | 712 грн. |
RINGEL IQ BE BRAVE IQ-2041-20 | 1 070 грн. |
Кастрюля RINGEL IQ Be Brave Кастрюля 20 см (3.2л) с крышкой (IQ-2041-20) I | 749 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації RiNGEL Be Brave RG-2041-20
Ціни на RiNGEL Be Brave RG-2041-20 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Be Brave RG-2041-20 | від 708 грн. | 25 пропозицій | ||
RiNGEL Be Brave RG-2041-22 | від 803 грн. | 22 пропозиції | ||
RiNGEL Be Brave RG-2041-24 | від 886 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →