Каструля Pepper Bell PR-1112-16
Pepper Bell PR-1112-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Bell PR-1112-16
Усі ціни 7 →PEPPER PR-1112-16 | 858 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-16 16 см 1.9 л | 906 грн. |
Каструля PR-1112-16 BELL 16 см 1.9 л PEPPER | 669 грн. |
Каструля PR-1112-16 BELL 16 см 1.9 л PEPPER | 687 грн. |
Каструля Pepper Bell 1.9 л PR-1112-16 (127025) | 768 грн. |
Каструля Pepper Bell PR-1112-16 16 см 1.9 л | 941 грн. |
Каструля Pepper Bell 1.9 л PR-1112-16 (127025) | 740 грн. |
Модификації Pepper Bell PR-1112-16
Ціни на Pepper Bell PR-1112-16 |
---|---|---|---|---|
Pepper Bell PR-1112-16 | від 669 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-18 | від 709 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-20 | від 869 грн. | 7 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-22 | від 919 грн. | 8 пропозицій | ||
Pepper Bell PR-1112-24 | від 1 069 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →