Каструля Pepper Camellia PR-2403-18
Фото 5 |
Pepper Camellia PR-2403-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Camellia PR-2403-18
Усі ціни 13 →Кастрюля Pepper Camellia 2,4л (PR-2403-18) PR-2403-18 | 577 грн. |
Каструля Pepper Camellia 2,4 л (PR-2403-18) PR-2403-18 | 560 грн. |
Кастрюля Pepper Camellia PR-2403-18, 2.4л 118179 | 546 грн. |
Pepper Camellia 18х10.5 см 2.4 л (PR-2403-18) Camellia18х10.5см2.4л(PR-240 | 565 грн. |
Pepper PR-2403-18 | 545 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Pepper Camellia PR-2403-18
Ціни на Pepper Camellia PR-2403-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Camellia PR-2403-16 | від 485 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-18 | від 545 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-20 | від 611 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-22 | від 1 051 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →