Каструля Pepper Camellia PR-2403-20
Фото 5 |
Pepper Camellia PR-2403-20 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Camellia PR-2403-20
Усі ціни 13 →Кастрюля Pepper Camellia 3,3 л (PR-2403-20) PR-2403-20 | 634 грн. |
Каструля Pepper Camellia 3,3 л (PR-2403-20) PR-2403-20 | 625 грн. |
Кастрюля Pepper Camellia PR-2403-20, 3.3л 118181 | 611 грн. |
Pepper Camellia 20x11.5 см 3.3 л (PR-2403-20) Camellia20x11.5см3.3л(PR-240 | 629 грн. |
PEPPER PR-2403-20 | 1 264 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Pepper Camellia PR-2403-20
Ціни на Pepper Camellia PR-2403-20 |
---|---|---|---|---|
Pepper Camellia PR-2403-16 | від 485 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-18 | від 545 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-20 | від 611 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-22 | від 1 051 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →