Каструля Pepper Camellia PR-2403-16
Фото 5 |
Pepper Camellia PR-2403-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Camellia PR-2403-16
Усі ціни 14 →Кастрюля Pepper Camellia 1,6л (PR-2403-16) PR-2403-16 | 521 грн. |
Каструля Pepper Camellia 1,6 л (PR-2403-16) PR-2403-16 | 496 грн. |
Pepper Каструля Pepper Camellia 1,6 л (PR-2403-16) PR-2403-16 | 496 грн. |
Кастрюля Pepper Camellia PR-2403-16, 1.6л 118177 | 485 грн. |
Pepper Camellia 16х9.5 см 1.6 л (PR-2403-16) Camellia16х9.5см1.6л(PR-2403- | 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Camellia PR-2403-16
Ціни на Pepper Camellia PR-2403-16 |
---|---|---|---|---|
Pepper Camellia PR-2403-16 | від 485 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-18 | від 545 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-20 | від 611 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Camellia PR-2403-22 | від 1 040 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →