Каструля Pepper Wood PR-2313-28
Фото 6 |
Pepper Wood PR-2313-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Wood PR-2313-28
Усі ціни 14 →Каструля Pepper Wood 28см, 6.2 л (PR-2313-28) | 1 393 грн. |
Кастрюля Pepper Wood 28см, 6.2 л (PR-2313-28) | 1 393 грн. |
PR-2313-28 Каструля Wood 28см, 6,2л pepper | 1 623 грн. |
Pepper PR-2313-28 | 1 589 грн. |
Pepper Wood 28 см (PR-2313-28) Wood28см(PR-2313-28) | 1 735 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Wood PR-2313-28
Ціни на Pepper Wood PR-2313-28 |
---|---|---|---|---|
Pepper Wood PR-2313-20 | від 985 грн. | 12 пропозицій | ||
Pepper Wood PR-2313-24 | від 1 213 грн. | 13 пропозицій | ||
Pepper Wood PR-2313-28 | від 1 393 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →