Сковорідка Ardesto Gemini Molise AR1926GLG 26 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Molise AR1926GLG |
|
Не рекомендується мити в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Molise AR1926GLG 26 см
Усі ціни 39 →Сковорода Ardesto Gemini Molise, 26 см (AR1926GLG) | 559 грн. |
Ardesto Gemini Molise 26 см (AR1926GLG) | 791 грн. |
ARDESTO Gemini 26 см, серый, алюминий (AR1926GLG) | 559 грн. |
Сковорода 26 см Ardesto Gemini AR1926GLG | 559 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Molise AR1926GLG
Ціни на Ardesto Gemini Molise AR1926GLG |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Molise AR1922GLG 22 см | від 395 грн. | 24 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Molise AR1924GLG 24 см | від 494 грн. | 47 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Molise AR1926GLG 26 см | від 550 грн. | 42 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Molise AR1928GLG 28 см | від 599 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →