Умивальник REA Sami 360 REA-U1899 360 мм
Фото 24 |
REA Sami 360 REA-U1899 |
|
Глибина чаші — 100 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sami 360 REA-U1899 360 мм
Усі ціни 41 →Умивальник 36 см Rea Sami cappuccino REA-U8630 | 4 224 грн. |
Умивальник накладний REA SAMI MARBLE MAT REA-U8703 360x360x115мм круглий м | 4 083 грн. |
Раковина накладна Rea Sami мармур матовий REA-U8703 | 4 083 грн. |
Rea умивальник Rea Sami 36x36 marble mat (REA-U8703) | 4 083 грн. |
Умивальник (раковина) REA SAMI MARBLE MAT накладний REA-U8703 | 4 083 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →