Литий диск Replica A-F803 8,5x20/5x112 ET50 DIA66,6
від 4 653 до 5 904 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Replica A-F803 1
Характеристики
Replica A-F803 8,5x20/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica A-F803 8,5x20/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Replica Mercedes (A-F803) R20 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Silver | 5 719 грн. |
Диски Replica Mercedes (A-F803) 8,5x20 5x112 ET50 DIA66,6 (silver) | 5 024 грн. |
Replica Mercedes (A-F803) silver (R20 W8.5 PCD5x112 ET50 DIA66.6) | 5 904 грн. |
Диск Replica A-F803 silver R20 W8,5 PCD5x112 ET50 DIA66,6 | 4 653 грн. |
Закрити
Схожі