Литий диск Replica GN1988 6x18/4x100 ET39 DIA56,6
від 3 362 до 3 456 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Replica GN1988 1
Характеристики
Replica GN1988 6x18/4x100 ET39 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica GN1988 6x18/4x100 ET39 DIA56,6
Replica GN1988 6x18 4x100 ET39 DIA56.6 S | 3 399 грн. |
Replica GN1988 (R18 W6 PCD4x100 ET39 DIA56,6) 1948169 | 3 362 грн. |
Replica Replica GN1988 6x18 4x100 ET39 DIA56.6 S | 3 456 грн. |
Закрити
Схожі