Литий диск Replica CT3340 5,5x15/4x100 ET45 DIA67,1
від 3 455 до 3 903 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Replica CT3340 1
Характеристики
Replica CT3340 5,5x15/4x100 ET45 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica CT3340 5,5x15/4x100 ET45 DIA67,1
Сортувати
Диски Replica Toyota (CT3340) 5,5x15 4x100 ET45 DIA67,1 (HS) | 3 455 грн. |
Replica Toyota (CT3340) 5.5x15 4x100 ET45 DIA67.1 HS | 3 868 грн. |
Диск Replica CT3340 Hyper silver R15 W5,5 PCD4x100 ET45 DIA67,1 | 3 903 грн. |
Replica Replica Toyota (CT3340) 5.5x15 4x100 ET45 DIA67.1 HS | 3 750 грн. |
Закрити
Схожі