Литий диск Replica PR1378 9,5x21/5x130 ET50 DIA71,6
від 11 533 до 11 880 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Replica PR1378 1
Характеристики
Replica PR1378 9,5x21/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica PR1378 9,5x21/5x130 ET50 DIA71,6
Сортувати
Replica Porsche (PR1378) 9.5x21 5x130 ET50 DIA71.6 Black | 11 851 грн. |
Диск Replica PR1378 Black R21 W9,5 PCDPCD5x130 ET50 DIA71,6 | 11 533 грн. |
Replica Replica Porsche (PR1378) 9.5x21 5x130 ET50 DIA71.6 Black | 11 880 грн. |
Replica Porsche PR1378 (R21 W9,5 PCD5x130 ET50 DIA71,6) 1906112 | 11 558 грн. |
Закрити
Схожі