Сковорідка RiNGEL Zira RG-11006-28 28 см (6865310)
Фото 9 |
RiNGEL Zira RG-11006-28 |
|
Система дозування олії на поверхні сковороди (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-11006-28 28 см
Усі ціни 13 →Сковорода Ringel Zira класична, 28 см, чорна (RG-11006-28) | 725 грн. |
Сковорода Ringel Zira 28см (RG-11006-28) | 829 грн. |
Сковорода RINGEL Zira classic 28 см (RG-11006-28) RG-11006-28 | 755 грн. |
Сковорода універсальна Ringel Zira 28 см (RG-11006-28) | 872 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації RiNGEL Zira RG-11006-28
Ціни на RiNGEL Zira RG-11006-28 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-11006-20 20 см | від 392 грн. | 14 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-24 24 см | від 488 грн. | 17 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-26 26 см | від 548 грн. | 15 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-11006-28 28 см | від 616 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →