ДБЖ RITAR RTM1000 Proxima-D 1000 ВА (5861)
RITAR RTM1000 Proxima-D 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RITAR RTM1000 Proxima-D
Ціни на RITAR RTM1000 Proxima-D |
---|---|---|---|---|
RITAR RTM800 Proxima-D 800 ВА | від 2 566 грн. | 28 пропозицій | ||
RITAR RTM1000 Proxima-D 1000 ВА | від 3 700 грн. | 2 пропозиції | ||
RITAR RTM1200 Proxima-D 1200 ВА | від 3 691 грн. | 31 пропозиція | ||
RITAR RTM1500 Proxima-D 1500 ВА | від 4 319 грн. | 24 пропозиції |