Кухонний ніж SAMURA Kaiju SKJ-0085
Фото 5 |
SAMURA Kaiju SKJ-0085 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Kaiju SKJ-0085
Усі ціни 21 →Ніж кухонний кухарський Samura KAIJU 210 мм (SKJ-0085) | 2 799 грн. |
Нож кухонный Samura KAIJU Шеф 210 мм (SKJ-0085) SKJ-0085 | 2 799 грн. |
Ніж кухонний Шеф Samura Kaiju з больстером 210 мм (SKJ-0085B) | 2 899 грн. |
Нож кухонный Samura Kaiju Шеф 210 мм (SKJ-0085) SKJ-0085 | 2 799 грн. |
Ніж Сантоку Samura KAIJU SKJ-0085 | 2 799 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →