Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2933.26
Victorinox Fibrox 5.2933.26 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2933.26
Усі ціни 11 →Кухонный нож Victorinox 5.2933.26 | 2 330 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Pastry 26см з черн. ручкою (52933.26) | 2 213 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Pastry 26см с черн. ручкой (52933.26) | 2 213 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.2933.26 | 2 330 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Pastry 5.2933.26 | 1 910 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →