Витяжка VENTOLUX Modena 60 BK 950 TC чорний
Фото 7 |
VENTOLUX Modena 60 BK 950 TC чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Modena 60 BK 950 TC чорний
Усі ціни 8 →Ventolux Ventolux MODENA 60 (BK) 950 TC 5767 | 5 669 грн. |
Вытяжка Ventolux modena 60 bk (950) tc | 5 699 грн. |
Витяжка VENTOLUX MODENA 60 BK (950) TC | 6 078 грн. |
Витяжка VENTOLUX MODENA 60 BK (950) TC | 5 668 грн. |
Ventolux MODENA 60 BK (950) TC | 5 669 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →