Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRG4H-RD
Фото 9 |
Videx VF-BNFRG4H-RD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRG4H-RD
Усі ціни 11 →Рамка чотиримісна горизонтальна Videx Binera червоне скло VF-BNFRG4H-RD | 840 грн. |
Рамка Videx BINERA червоне скло 4 поста (VF-BNFRG4H-RD) VF-BNFRG4H-RD | 840 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA червоне скло 4 поста (VF-BNFRG4H-RD) VF-BNFRG4H-R | 840 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 4 пости горизонтальна Червона (VF-BNFRG4H-RD) | 840 грн. |
Рамка червоне скло 4 поста горизонтальна BINERA (VF-BNFRG4H-RD) | 680 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRG4H-RD
Ціни на Videx VF-BNFRG4H-RD |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRG4H-W | від 727 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG4H-GR | від 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG4H-RD | від 680 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG4H-B | від 727 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →