Литий диск Zorat 6362 6,5x16/4x100 ET38 DIA60,1
від 4 133 до 5 339 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Zorat 6362 2
Характеристики
Zorat 6362 6,5x16/4x100 ET38 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 6362 6,5x16/4x100 ET38 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW 6362 R16 W6.5 PCD4x100 ET38 DIA60.1 (BP) 1001465074 | 4 319 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 6362 R16 W6.5 PCD4x100 ET38 DIA60.1 BP | 4 710 грн. |
ZW 6362 (R16 W6.5 PCD4x100 ET38 DIA60.1) BP | 4 892 грн. |
Диски ZW 6362 6,5x16 4x100 ET38 DIA60,1 (BP) | 4 133 грн. |
Zorat Wheels 6362 6.5x16 4x100 ET38 DIA60.1 BP | 4 900 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі