Смеситель Cron Magic 004-25
Фото 3 |
Cron Magic 004-25 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cron 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cron.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cron Magic 004-25
Все цены 57 →Змішувач кухонний однозахватний із чорною ручкою CRON MAGIC 004 хром силум | 533 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON MAGIC 004 (черная ручка) (CR0105) | 533 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Magic 004 (CR0149) | 533 грн. |
Змішувач для кухні CRON MAGIC 004 (чорна ручка) (CR0105) | 533 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний з червоною ручкою CRON MAGIC 004 хром силу | 533 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →