Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7636
Фото 7 | від 26 136 до 29 231 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7636 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7636
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7636) | 26 136 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7636) | 26 136 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i5-10400F, 16Gb, F512GB+1TB, NVD1050TI-4, H510, G | 26 669 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7636) 2E-7636 | 26 469 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD1050TI-4/FreeDos/G2052/ 2 | 26 669 грн. |
2E Octal (2E-7636) 2E-7636 | 26 144 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD1050T | 26 669 грн. |
2E 2E-7636 | 29 231 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/16/512F+1000/NVD1050T | 28 911 грн. |
Закрити
Рекомендуємо