Кухонний ніж Tramontina Affilata 23653/105
Фото 4 |
Tramontina Affilata 23653/105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Affilata 23653/105
Усі ціни 11 →Нож обвалочный Tramontina Affilata 127мм (23653/105) | 320 грн. |
Ніж обвалочний Tramontina Affilata 127мм (23653/105) | 320 грн. |
Нож TRAMONTINA AFFILATA нож обвалочный 127 мм инд.блистер (23653/105) 2365 | 476 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Affilata Bone 127 мм Black (23653/105) 23653/105 | 335 грн. |
TRAMONTINA Affilata 23653/105 | 369 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →