Кухонний ніж Arcos 2900 293900
Arcos 2900 293900 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 293900
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos серия "2900" для окорока 280 мм Желтый (293900) 293900 | 820 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" для окосту 280 мм Жовтий (293900) 293900 | 709 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" для окосту 280 мм Жовтий (293900) 29 | 709 грн. |
Ніж для хамону 280 мм 2900 жовтий Arcos 293900FD | 869 грн. |
Ніж для окорока 280 мм серія "2900" Arcos (293900) | 874 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →