Кухонний ніж Arcos 2900 292223
Відео 1Фото 8 |
Arcos 2900 292223 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 292223
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos серия "2900" поварской 250 мм Синий (292223) 292223 | 893 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 250 мм Синій (292223) 292223 | 903 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos серія "2900" поварський 250 мм Синій (292223) 292 | 903 грн. |
Ніж кухарський Arcos 2900 з лезом із нержавіючої сталі 25см (292223) | 1 075 грн. |
Ніж кухарський 2900 250 мм Arcos (292223) | 811 грн. |
Кухонний ніж Arcos серія "2900" кухарський 250 мм Синій (292223) | 1 089 грн. |
Arcos ніж кухарський 2900 синій довжина 25 см (292223) | 905 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 2900 292223:
- Вага — 0.24 кг
- Arcos 2900 292200-жовтий
- Arcos 2900 292221-зелений
- Arcos 2900 292222-червоний
- Arcos 2900 292223-синій
- Arcos 2900 292224-білий
- Arcos 2900 292225-чорний
- Arcos 2900 292228-коричневий
Модификації Arcos 2900 292223
Ціни на Arcos 2900 292223 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 292224 | від 811 грн. | 8 пропозицій | ||
Arcos 2900 292221 | від 811 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 292228 | від 1 061 грн. | 3 пропозиції | ||
Arcos 2900 292223 | від 811 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos 2900 292222 | від 811 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos 2900 292225 | від 1 060 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →