Кухонний ніж Tramontina Nygma 23684/108
Відео 1Фото 5 |
Tramontina Nygma 23684/108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Nygma 23684/108
Усі ціни 15 →Ніж кухарський Tramontina Nygma 20.3 см (23684/108) | 1 097 грн. |
Нож поварской Tramontina Nygma 20.3 см (23684/108) | 1 097 грн. |
Нож Tramontina Nygma 20,3 см 23684/108 | 1 191 грн. |
Нож TRAMONTINA NYGMA Шеф 203мм (23684/108) 23684/108 | 1 102 грн. |
Tramontina Nygma (23684/108) | 1 090 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →