Відеокарта AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5-V3
Фото 4 |
AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5-V3 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 710 AF710-1024D3L5-V3
Усі ціни 16 →Відеокарта AFOX GeForce GT 710 1GB DDR3 (AF710-1024D3L5-V3) AF710-1024D3L5 | 1 874 грн. |
Відеокарта AFOX GeForce GT 710 1GB DDR3 (AF710-1024D3L5-V3) | 1 874 грн. |
Видеокарта AFOX GeForce GT 710 1GB DDR3 (AF710-1024D3L5-V3) AF710-1024D3L5 | 2 042 грн. |
Видеокарта AFOX GeForce GT710 2GB DDR3 AF710-1024D3L5-V3 | 1 983 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →