Відеокарта AFOX GeForce GTX 1050 AF1050-4096D5L4
Фото 6 |
AFOX GeForce GTX 1050 AF1050-4096D5L4 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GTX 1050 AF1050-4096D5L4
Усі ціни 6 →Видеокарта Afox GeForce Gtx 1050 4GB (AF1050-4096D5L4) Ua | 5 297 грн. |
Відеокарта Afox GeForce Gtx 1050 4GB (AF1050-4096D5L4) Ua | 5 348 грн. |
ВИДЕОКАРТА AFOX GTX1050 4 ГБ GDDR5 128 бит DP DVI HDMI ATX с одним вентиля | 5 283 грн. |
AFOX GeForce GTX 1050 4GB (AF1050-4096D5L4) AF1050-4096D5L4 | 5 299 грн. |
AFOX GeForce GTX 1050 4GB GDDR5 (AF1050-4096D5L4) GeForceGTX10504GBGDDR5(A | 5 499 грн. |
Відеокарта AFOX PCI-Ex GeForce GTX 1050 4GB GDDR5 (128bit) (1455/7000) (HD | 5 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →