Відеокарта AFOX GeForce GTX 1650 AF1650-4096D6H3-V4
Фото 6 |
AFOX GeForce GTX 1650 AF1650-4096D6H3-V4 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GTX 1650 AF1650-4096D6H3-V4
Усі ціни 6 →Відеокарта Afox GeForce Gtx 1650 4GB (AF1650-4096D6H3-V4) Ua | 6 316 грн. |
Видеокарта Afox GeForce Gtx 1650 4GB (AF1650-4096D6H3-V4) Ua | 6 257 грн. |
ВИДЕОКАРТА AFOX GTX1650 4 ГБ GDDR6 128 бит DP DVI HDMI ATX с двумя вентиля | 6 207 грн. |
AFOX GeForce GTX 1650 4GB (AF1650-4096D6H3-V4) AF1650-4096D6H3-V4 | 6 299 грн. |
AFOX GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 (AF1650-4096D6H3-V4) GeForceGTX16504GBGDDR | 6 409 грн. |
Відеокарта AFOX PCI-Ex GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 (128bit) (1590/12000) (D | 6 409 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →