Відеокарта AFOX GeForce GT 610 AF610-2048D3L7-V6
Фото 3 |
AFOX GeForce GT 610 AF610-2048D3L7-V6 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AFOX GeForce GT 610 AF610-2048D3L7-V6
Усі ціни 24 →Відеокарта GF GT 610 2GB DDR3 Afox (AF610-2048D3L7-V6) AF610-2048D3L7-V6 | 1 822 грн. |
Відеокарта AFOX GeForce GT 610 2GB GDDR3 AF610-2048D3L7-V6 | 1 765 грн. |
AFOX GeForce GT 610 2GB GDDR3 (AF610-2048D3L7-V6) | 1 765 грн. |
Відеокарта Afox GeForce GT 610 2 GB (AF610-2048D3L7-V6) | 2 251 грн. |
AFOX GeForce GT 610 2GB GDDR3 (AF610-2048D3L7-V6) | 1 765 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →