Сковорідка RiNGEL Vegeta RG-1109-26 26 см (6806836)
Фото 9 |
RiNGEL Vegeta RG-1109-26 |
|
Вбудована система дозування олії (найменше розподіл 5 мл олії, а більше – 10 мл олії).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Vegeta RG-1109-26 26 см
Усі ціни 7 →Ringel RG-1109-26 | 727 грн. |
Сковорода RINGEL VEGETA 26 см б/кр (RG-1109-26) | 550 грн. |
Сковорода універсальна Ringel Vegeta RG-1109-26 26 см | 798 грн. |
Сковорода універсальна RINGEL VEGETA RG-1109-26 (26см) | 1 024 грн. |
Сковорода універсальна Ringel Vegeta RG-1109-26 26 см | 760 грн. |
Сковорода Ringel Vegeta 26 см (RG-1109-26) | 668 грн. |
Сковорода Ringel Vegeta 26 см без кришки (RG-1109-26) | 801 грн. |
Модификації RiNGEL Vegeta RG-1109-26
Ціни на RiNGEL Vegeta RG-1109-26 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Vegeta RG-1109-22 22 см | від 486 грн. | 5 пропозицій | ||
RiNGEL Vegeta RG-1109-24 24 см | від 568 грн. | 22 пропозиції | ||
RiNGEL Vegeta RG-1109-26 26 см | від 550 грн. | 10 пропозицій | ||
RiNGEL Vegeta RG-1109-28 28 см | від 732 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →